Görüntüler Korkunç: Yapay Zeka, Beklenen İstanbul Depremi’nin Yaratacağı Felaketi Gözler Önüne Serdi!

6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketinin ardından gözler İstanbul’a çevrildi biliyorsunuz ki. Yıllardır İstanbul’da beklenen büyük deprem için uyarılar yapılıyor ancak binalar hala dip dibe konumlandırılıyor ve sorgusuz sualsiz onay alıyorlar.

Donanım Haber’den Metin Akpınar, yapay zeka teknolojisini kullanarak olası Marmara Depremi’nin İstanbul’a vereceği hasarı çizmesini istedi. Yapay zekaya göre beklenen depremin ardından İstanbul’un görüntüleri son derece korkunç…

Kaynak: https://www.donanimhaber.com/yapay-ze…

6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi tüm Türkiye’yi derinden etkiledi.

Bu depremin, Kahramanmaraş, Hatay, Malatya, Gaziantep, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Diyarbakır, Kilis ve Şanlıurfa olmak üzere tam 10 ilimizi birden etkilemesinin ardından gözler İstanbul’a çevrildi.

Yıllardır İstanbul’da beklenen büyük deprem için uyarılar yapılıyor ancak binalar hala dip dibe konumlandırılıyor ve sorgusuz sualsiz onay alıyorlar.

Kuzey Anadolu Fay Hattı’nın Marmara Denizi’nden geçen kısmının her an kırılabileceğini belirten uzmanlar, olası İstanbul Deprem’inin 7.2 ile 7.6 arasında şiddette olacağı tahmin ediliyor.

Donanım Haber’den Metin Akpınar, yapay zeka teknolojisini kullanarak olası Marmara Depremi’nin İstanbul’a vereceği hasarı çizmesini istedi.

Detaylar için tık

Yapay zekaya göre beklenen depremin ardından İstanbul’dan görüntüler şöyle…

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir