Zonguldak’taki ticaret ve sanayi odaları başkan ve beraberindekilerden oluşan heyet, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret etti. Heyet, TTSO’yu ziyaret ederek, ‘Yatırım Adası Endüstri Bölgesi Projesi’ hakkında bilgi aldı ve Arsin’deki proje alanında incelemelerde bulundu. Ziyarette, TTSO Meclis Başkanı Şadan Eren ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz da yer aldı. Heyete, projenin yol haritası hakkında bilgi verildi. Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir ise Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ile Orta ve Doğu Karadeniz’e teknik gezi düzenlediklerini belirterek, TTSO yetkililerine teşekkür etti.