Leonardo Dicaprio ile yakınlaştığı öne sürülmüştü! Genç modelden iddialı paylaşım

Bir dönem podyum dünyasında fırtınalar estiren model Kate Moss’un (49) babası Peter Edward Moss’un ikinci evliliğinden dünyaya gelen üvey kardeşi Lottie Moss, geçtiğimiz ay Leonardo DiCaprio ile yakınlaştığı iddiasıyla gündeme gelmişti.

49 yaşındaki DiCaprio ile 26 yaşındaki Moss, Londra’nın önde gelen eğlence mekanlarından biri olan Chiltern Firehouse’daki bir partide samimi bir şekilde görülmüştü.

ABLASIYLA AŞK YAŞAMIŞTI

Daily Mail’e konuşan bir kaynak; “Leo ve Lottie, gece yarısına kadar sohbet edip eğlendiler. Çok iyi vakit geçirdikten sonra erken saatlerde kulüpten ayrıldılar. Mekandaki insanların hepsi onlar hakkında konuşuyordu” demişti.

DiCaprio ile Moss’un yakınlaşması, akıllara aktörün 30 yıl önce Lottie’nin ablası Kate Moss ile ilişkisi olduğu dönemi de getirmişti. Kate, Johnny Depp ile aşk yaşamadan önce Leonardo ile kısa süreli bir flört döneminden geçmişti. İkili, 1993’te samimi görüntüler vermişti.

BİKİNİYLE POZ VERDİ

Lottie Moss, son olarak 614 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe yayınladığı iddialı pozlarla gündeme geldi.

26’ncı yaşını kutlamak için arkadaşlarıyla Meksika’ya uçan genç model, kırmızı bikinisiyle aynadan çektiği karelerini takipçilerinin beğenisine sundu.

Doğal güzelliği, fit vücudu ve dövmeleriyle dikkat çeken ünlü isme, kısa sürede 14 binden fazla beğeni ve yorum yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir